Centrala City Car

Frednowy 17
14-200 Iława
tel. +48 530 8888 98
zlecenia@citycar.info.pl

Filia Olsztyn

ul. Hanowskiego 9/53
10-698 Olsztyn

Filia Malbork

ul. Marii Konopnickiej 27 (k. Biedronki)
82-200 Malbork

Filia Tczew

ul. Rokicka 16
83-110 Tczew

Filia Grudziądz

ul. Piłsudskiego 10
86-300 Grudziądz

Oferujemy Serwis 24 h obsługi lotnisk przez CITY CAR : Warszawa, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, z możliwością podstawienia samochodu z kierowcą.

W naszej ofercie znajdują się samochody nowe z pełnym pakietem ubezpieczeń OC,AC,NW oraz Assistance. Naszym celem jest, aby Klienci mieli poczucie pełnego komfortu podróży w najlepszej cenie na terenie naszego kraju oraz całej Europy.

Odbiór naszych pojazdów na życzenie Klienta na terenie państw Unii Europejskiej należy do pełnego serwisu Auto Wypożyczalni CITY CAR. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby prywatne jak również firmy i instytucje państwowe.

Przyjemnej podróży życzy
City Car Team

 

 

Wir sprechen Deutsch unter diese nummer +48 888 88 44 22
Wir sind rund un die Uhr fuer Sie da!

Zadzwoń : +48 530 8888 98 i zapytaj o ofertę dla Ciebie !

Autowypożyczalnia City Car

Frednowy 17, 14-200 Iława
e-mail: zlecenia@citycar.info.pl

 
 

O nas


Obszary działania

Wypożyczalnia Samochodów City Car swoim zasięgiem obejmuje regiony: Warmia - Mazury, Kujawsko - Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio - Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie. W naszej ofercie znajdują się oprócz samochodów osobowych również skutery motorowe a dla miłośników jazdy motocyklowej udostępniamy motor marki KAWASAKI, tzw. Chopper

 Oferta firmy

Oferta naszej wypożyczalni w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego skierowana jest nie tylko dla turystów zwiedzających Iławę i jej pięknych okolic, ale przede wszystkim do klientów indywidualnych , firm i przedsiębiorców, którzy w codziennej działalności wykorzystują samochód jako narzędzie pracy, dla których dostępność pojazdów w bardzo krótkim czasie jest priorytetem.

 Samochody

Flota samochodowa wypożyczalni City Car oparta jest na marce FORD, Chevrolet, Fiat. Oddajemy do państwa dyspozycji nowe samochody o dobrej renomie. Wybrane przez nas wersje, to modele z bardzo dobrym wyposażeniem m. in. z klimatyzacją, radiem CD, nawigacją, fotelikiem dla dzieci w wieku od 1 - 7 lat, zamykany na klucz bagażnik na dach, kaski do motocykli itp.

Bezpieczeństwo i komfort

Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy stopień bezpieczeństwa wszystkie nasze samochody są serwisowane w autoryzowanych stacjach oraz sprawdzane po każdym wypożyczeniu. Ponadto są objęte pakietem ubezpieczeń w zakresie OC, AC i NW. Nasza oferta związana z wypożyczaniem samochodów, łączy w sobie bezpieczeństwo i komfort klientów. W ocenie naszych dotychczasowych klienów atutem firmy City Car są nowe samochody jak również rzetelne i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Dostępność

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący, dlatego też oferujemy naszym klientom możliwość podstawienia samochodu w dowolnie wybrane przez klienta miejsce, w tym dworce PKP jak również lotniska w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy. Naszą specjalną ofertą jest wynajem samochodu na życzenie klienta z kierowcą.

Dostępność wynajmu samochodu jest przez 7 dni w tygodniu przez 24h, co zapewnia naszym klientom całodobową opiekę serwisową. Celem naszej wypożyczalni jest profesjonalne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy otwarci na elastyczne warunki współpracy.

Mamy nadzieję, że stworzyliśmy przekrojową ofertę, która będzie w pełni odpowiadała Państwa zróżnicowanym potrzebom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przez osoby prywatne jak również firmy i instytucje.

Klasa A

Klasa A

Klasa B

Klasa B

Klasa C

Klasa C

Klasa CK

Klasa CK

Klasa D

Klasa D

Klasa DK

Klasa DK

Klasa E

Klasa E

Klasa LCV

Klasa LCV

Klasa R / Van

Klasa R / Van

VIP Car

VIP Car

Aktualności

Witamy na nowej stronie City Car !

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na nowej stronie wypożyczalni samochodów City Car. Mamy nadzieję, że ułatwi ona Państwu szybką i bezproblemową rezerwację.

Więcej

Auto z lotniska

Oferujemy Serwis 24h wynajmu z lotnisk przez CITY CAR : Warszawa, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, z możliwością podstawienia wypożyczonego samochodu z kierowcą.

Więcej »

Hotele partnerskie

Autowypożyczalnia City Car nawiązała współpracę z licznymi hotelami, dzięki czemu możecie Państwo wynająć samochód bezpośrednio w hotelu, w którym przebywacie w specjalnych niższych cenach.

Więcej »

Płatności

Akceptujemy płatności gotówką, przelewem oraz wszystkimi rodzajami kart płatniczych

akceptujemy karty

Więcej »